TRENERIŲ KŪNO KULTŪROS IR SPORTO VEIKLOS LEIDIMŲ REGISTRAS

Sporto šaka Trenerio vardas ir pavardė Leidimo nr. Galiojimo terminas  Įsakymo data Įsakymo nr.
Tinklinis (neįgalieji) Eduardas Strašunskas 00484 2019.07.08 2015.06.29 V-373
Tinklinis Denisas Matuševas 00085 2021.06.26 2017.04.19 V-382
Regbis Vidmantas Valys 00115 2021.12.24 2017.10.25 V-881
Badmintonas Genadijus Plavinas 00760 2020.04.06 2016.04.04 V-195
Stalo tenisas Inga Kardauskaitė – Orlovienė 00461 2019.07.19 2015.06.09 V-337
Rankinis Andriejus Perovas 00293 2022.12.16 2018.12.04 V-1276
Žolės riedulys Maksim Tarasov 00152 2022.03.25 2018.03.26 V-238
Šaškės Grigorijus Leibovičius 00517 2019.10.11 2015.08.25 V-448
Šaškės Edvard Bužinskij 00577 2024.01.10 2018.11.19 V-1067
Šaškės Aleksej Domčev 01047 2020.09.03 2016.08.31 V-567
Šachmatai Vidmantas Mališauskas 00454 2023.05.28 2018.11.08 V-914
Šachmatai Rišardas Fichmanas 00443 2023.08.03 2018.11.19 V-1066
Šachmatai Gediminas Rastenis 00451 2019.05.28 2015.05.26 V-302

 

TRENERIAMS SUTEIKTŲ KVALIFIKACINIŲ KATEGORIJŲ REGISTRAS

 

Trenerio vardas, pavardė Sporto šaka Suteikta kvalifikacinė kategorija Kategorijos galiojimo termino pabaiga
Gina Bidvienė rankinis I 2020 05 14
Andriejus Perovas rankinis I 2020 05 13
Klaidas Janeika rankinis I 2020 05 06
Vidmantas Zaura šachmatai I 2021 04 07
Denisas Matuševas tinklinis I 2021 03 24
Kęstutis Galdikas tinklinis I 2021 04 07
Gintautas Juchna stalo tenisas I 2020 05 02
Reda Marčiulaitytė tinklinis I 2021 04 07
Gintaras Paškevičius rankinis II 2021 05 26
Renata Šalkuvienė tinklinis II 2021 03 31
Vika Daškevičiūtė tinklinis II 2020 04 22
Taisa Grišina rankinis II 2020 06 04
Karolis Kaladinskas rankinis II 2021 04 07
Rišardas Fichmanas šachmatai II 2020 05 20
Vidmantas Mališauskas šachmatai II 2019 12 03
Eglė Stuckytė stalo tenisas II 2020 04 03
Arūnas Vidmantas Balys tinklinis II 2020 04 03
Vidmantas Valys regbis III 2021 03 16
Ala Senvaitienė rankinis III 2021 05 04
Raimondas Maldžius rankinis III 2022 05 19
Algimantas Žvinklys regbis III 2020 06 04
Jolanta Prūsienė stalo tenisas III 2023 03 03
Artūras Orlovas stalo tenisas III 2022 04 03
Jelena Anikejeva stalo tenisas III 2020 04 02
Inga Kardauskaitė – Orlovienė stalo tenisas III 2021 03 05
Genadijus Plavinas badmintonas III 2021 08 30
Eduardas Strašunskas tinklinis III 2020 07 05
Artūras Macijauskas žolės riedulys III 2020 06 05
Maksim Tarasov žolės riedulys III 2021 03 26
Gediminas Rastenis šachmatai III 2020 08 04
Rimantas Čaikauskas žolės riedulys III 2021 01 24
Grigorijus Leibovičius šaškės IV 2022 11 03
Asta Jansonienė tinklinis IV 2022 05 02
Augustas Taralis regbis V 2019 12 12
Jonas Sidabras šachmatai V 2020 07 16
Edvard Bužinskij šaškės V 2022 12 22
Algirdas Majorovas stalo tenisas VI 2021 08 29

Kvalifikacinių kategorijų suteikimo aprašas

kategorijų aprašas

 

Mokymų, suteikiančių teisę dirbti fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto specialistu arba fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto instruktoriumi, organizavimo ir įgytų kompetencijų tobulinimo tvarkos aprašas

Įsakymas+dėl+specialistų+ir+instruktorių+mokymų