TRENERIŲ KŪNO KULTŪROS IR SPORTO VEIKLOS LEIDIMŲ REGISTRAS

Sporto šaka Trenerio vardas ir pavardė Leidimo nr. Galiojimo terminas  Įsakymo data Įsakymo nr.
Tinklinis (neįgalieji) Eduardas Strašunskas 00484 2019.07.08 2015.06.29 V-373
Tinklinis Denisas Matuševas 00085 2021.06.26 2017.04.19 V-382
Regbis Vidmantas Valys 00115 2021.12.24 2017.10.25 V-881
Badmintonas Genadijus Plavinas 00760 2020.04.06 2016.04.04 V-195
Stalo tenisas Inga Kardauskaitė – Orlovienė 00461 2019.07.19 2015.06.09 V-337
Rankinis Andriejus Perovas 00293 2018.12.16 2014.12.03 V-534
Žolės riedulys Maksim Tarasov 00152 2022.03.25 2018.03.26 V-238
Šaškės Grigorijus Leibovičius 00517 2019.10.11 2015.08.25 V-448
Šaškės Edvard Bužinskij 00577 2024.01.10 2018.11.19 V-1067
Šaškės Aleksej Domčev 01047 2020.09.03 2016.08.31 V-567
Šachmatai Vidmantas Mališauskas 00454 2023.05.28 2018.11.08 V-914
Šachmatai Rišardas Fichmanas 00443 2019.08.03 2015.05.26 V-310
Šachmatai Gediminas Rastenis 00451 2019.05.28 2015.05.26 V-302

 

TRENERIAMS SUTEIKTŲ KVALIFIKACINIŲ KATEGORIJŲ REGISTRAS

Trenerio vardas, pavardė Sporto šaka Suteikta kvalifikacinė kategorija Kategorijos suteikimo įsakymo data Kategorijos suteikimo įsakymo Nr. Kategorijos prilyginimo įsakymo Nr. Kategorijos galiojimo termino pabaiga
Gina Bidvienė rankinis I 2018 05 23 V-337 2020 05 14
Andriejus Perovas rankinis I 2018 05 03 V – 292 2019 04 25
Klaidas Janeika rankinis I 2017 05 31 V-227 2019 04 30
Vidmantas Zaura šachmatai I 2017 08 28 V-292 2019 07 18
Denisas Matuševas tinklinis I 2017 05 10 V-202 2019 04 09
Kęstutis Galdikas tinklinis I 2017 05 30 V-228 2019 05 14
Renata Šalkuvienė tinklinis I 2017 04 10 V-162 2019 02 19
Gintautas Juchna stalo tenisas I 2018 05 03 V-292 2020 05 02
Vika Daškevičiūtė tinklinis I 2017 03 03 V-86 2019 02 19
Taisa Grišina rankinis II 2018 06 04 V-359 2020 06 04
Gintaras Paškevičius rankinis II 2017 10 25 V-382 2019 01 08
Karolis Kaladinskas rankinis II 2017 05 10 V-202 2019 04 30
Rišardas Fichmanas šachmatai II 2018 05 20 V-473 2020 05 20
Vidmantas Mališauskas šachmatai II 2017 04 10 V-162 2019 12 03
Diana Četkauskienė tinklinis II 2017 03 03 V-86 2018 04 03
Eglė Stuckytė stalo tenisas II 2018 04 03 V-237 2020 04 03
Arūnas Vidmantas Balys tinklinis II 2018 04 03 V-237 2020 04 03
Ala Senvaitienė rankinis III 2017 05 30 V-228 2021 05 04
Raimondas Maldžius rankinis III 2018 05 23 V – 337 2022 05 19
Algimantas Žvinklys regbis III 2017 10 25 V-382 2020 06 04
Jolanta Prūsienė stalo tenisas III 2018 04 03 V-237 2022 04 03
Artūras Orlovas stalo tenisas III 2018 04 03 V-237 2022 04 03
Jelena Anikejeva stalo tenisas III 2017 04 10 V-162 2020 04 02
Inga Kardauskaitė – Orlovienė stalo tenisas III 2017 03 27 V-130 2021 03 05
Grigorijus Leibovičius šaškės III 2015 03 30 V-184 V-85 2019 04 22
Genadijus Plavinas badmintonas III 2017 08 30 V – 331 2021 08 30
Eduardas Strašunskas tinklinis III 2017 04 10 V-162 2020 07 05
Artūras Macijauskas žolės riedulys III 2017 05 10 V-202 2020 06 05
Maksim Tarasov žolės riedulys III 2017 05 10 V-202 2021 03 26
Gediminas Rastenis šachmatai III 2018 08 31 V-413 2020 08 04
Rimantas Čaikauskas žolės riedulys III 2017 03 02 V-85 2021 01 24
Asta Jansonienė tinklinis IV 2018 05 03 V-292 2022 05 02
Augustas Taralis regbis V 2011 12 13 V-417 V-85 2019 12 12
Vidmantas Valys regbis V 2011 03 16 V-83 V-85 2019 03 15
Jonas Sidabras šachmatai V 2014 11 28 V-526 V-85 2020 07 16
Edvard Bužinskij šaškės V 2015 03 12 V-138 V-85 2022 12 22
Algirdas Majorovas stalo tenisas VI 2017 09 20 V-331 2021 08 29
Aleksej Domčev šaškės 2016 10 03 V-327 V-85 neterminuota
Reda Marčiulaitytė tinklinis
Vermidas Neverauskas beisbolas
Monika Ivanauskaitė žolės riedulys

 

Trenerio-prašymo-kategorijai-gauti-pavyzdys 

 

Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimai – http://kksd.lrv.lt/lt/kuno-kulturos-ir-sporto-veiklos-leidimai

AR_2016-02-06

KŪNO KULTŪROS IR SPORTO VEIKLOS LEIDIMAS

Prašymas

 

Kategorijos treneriams suteikimas – https://kksd.lrv.lt/lt/kuno-kultura-ir-sportas/didelio-meistriskumo-sportas/kategoriju-treneriams-suteikimas

V-140 kvalifikacijos