Treneriai

VILNIAUS SPORTO MOKYKLOS „TAURAS“ TRENERIŲ SĄRAŠAS

RANKINIS (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Ala Senvaitienė 8-687-22370 alasenvaitiene@gmail.com
Andriejus Perovas 8-699-34275 andriejusperovas@hotmail.com
Gina Bidvienė 8-672-46414 ginaturn@live.com
Gintaras Paškevičius 8-699-90626 paskevicius.g@gmail.com
Karolis Kaladinskas 8-662-62223 karolis.kaladinskas@gmail.com
Raimondas Maldžius 8-687-38738 raimondas@makas.lt
Karolis Bliuvas 8-643-12821 karolisbliuvas1@gmail.com

TINKLINIS (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Arūnas Vidmantas Balys 8-620-58595 avbalys@gmail.com
Asta Jansonienė 8-699-86260 astajansone@gmail.com
Kęstutis Galdikas 8-618-12271 galdikask@yahoo.com
Denisas Matuševas 8-659-45821 matush1230@yahoo.co.jp
Eduardas Strašunskas 8-686-64725 feniksassportas@gmail.com
Diana Četkauskienė 8-663-62117 diana.suopyte@gmail.com
Renata Šalkuvienė 8-687-16858 salkuviene.renata8@gmail.com
Vika Daškevičiūtė 8-684-36769 v.daskeviciute@gmail.com
Domantas Savickas 8-628-24887 domcesavickas@gmail.com

BADMINTONAS (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Genadijus Plavinas 8-699-40918 vilnius@badminton.lt

STALO TENISAS (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Algirdas Majorovas 8-659-01301 a.majorovas@gmail.com
Artūras Orlovas 8-645-89927 arturas.orlovas@gmail.com
Inga Kardauskaitė – Orlovienė 8-686-92189 kardauskaite.inga@gmail.com
Jelena Anikejeva 8-681-65829 lena.anikejeva@gmail.com
Jolanta Prūsienė 8-689-13821 jolanta1965@hotmail.com
Eglė Stuckytė 8-689-65419 stuckyte@inbox.lt

ŽOLĖS RIEDULYS (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Artūras Macijauskas 8-674-93904 maculis28@gmail.com
Maksim Tarasov 8-646-98097 taras89@mail.ru
Rimantas Čaikauskas 8-687-73223 rimantas.caikauskas@gmail.com

REGBIS (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Vidmantas Valys 8-610-16354 vidmantas@regbioakademija.lt
Augustas Taralis 8-698-34658 auqustas.taralis@gmail.com

BEISBOLAS (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Vermidas Neverauskas 8-606-02190 virmidas@gmail.com

ŠAŠKĖS (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Edvard Bužinskij 8-643-50366 edvard.buzinskij@post.penki.lt
Aleksej Domčev 8-682-58788 okela@inbox.ru

ŠACHMATAI (tvarkaraštis)

Vardas, pavardė Tel. Nr. El. p.
Jonas Sidabras 8-686-82025 jonas.sidabras@gmail.com
Rišardas Fichmanas 8-650-83301 fichte29@gmail.com
Vidmantas Zaura 8-607-42444 vidma.info@gmail.com
Vidmantas Mališauskas 8-653-19948 vidmantasmalisauskas@yahoo.com
Gediminas Rastenis 8-655-51436 gerastenis@yahoo.com

Šrifto Dydis
Kontrasto Nustatymai