Badmintonas

Badmintonas – sportas, kuriuo mėgaujamasi nuo pirmos dienos

Tai – greičiausia pasaulio sporto šaka, kuri ugdo daugybę naudingų savybių vienu metu.
Tačiau badmintonas – taip pat ir sportas, leidžiantis juo mėgautis jau nuo pirmos dienos. Apie jo trauką bei didėjantį populiarumą galima spręsti ir iš didėjančio įvairių lygių turnyrų Lietuvoje skaičiaus.


Ugdo daug savybių

 „Žaisdamas badmintoną sportuoji įdomiai. Tai nėra bėgimas arba kėlimas. Visuomet mąstai, kur atsistoti, kur nukreipti smūgį. Labai daug skirtingų dalykų ugdantis sportas. Reikia reakcijos, intuicijos. Reikia bent šešių ar septynių elementų, kurie dažnai praverčia ir gyvenime“.  Tai greičiausias pasaulio „smūgiuojamasis“ sportas. Kamuoliuko greitis gali viršyti 490 km per valandą. Palyginimui – antras pagal kamuoliuko skriejimo greitį yra golfas, kur (280 km per val.), trečias – tenisas (iki 250 km per val.). „Tai reiškia, kad badmintonas lavina ne tik reakciją, tačiau ir bendrą fizinį pasirengimą. Nors aikštelė yra nedidelė, judėti reikia daug ir greitai, aukšto lygio sportininkų reakcijos laikas yra dešimtosios sekundės dalys.

Ir sportui, ir malonumui

Nereikia treniruotis metus, kad pajustum badmintono teikiamą malonumą. „Tai sportas, kuriuo galima mėgautis nuo pirmos dienos“. Tuo galima įsitikinti pačiam treniruojantis Vilniaus SM „Tauras“ mokykloje, į kurią vaikai  renkasi ne tik tobulėti, tačiau ir gerai praleisti laiką. Visi jie mėgaujasi šiuo sportu. Susiformavęs įvaizdis, kad badmintonas yra lauko pramoga. Pradėjus treniruotis patalpose pamatai visai kitą vaizdą.


Artimiausios rungtynės

Naujienos

Treneriai

Šrifto Dydis
Kontrasto Nustatymai